MITSUBISHI Klima uređaj Electric Standard Eco Inverter MSZ-HR25VF/MUZ-HR25VF, 2,5 kW
Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter 2.5 kW MSZ-HR25VF/MUZ-HR25VF... Pročitaj više
Statistika
Prikaz kretanja cijene kroz zadani vremenski period
Informacije o proizvodu
Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter 2.5 kW MSZ-HR25VF/MUZ-HR25VF, klima uređaj Unutarnja i vanjska zidna jedinica Učinak hlađenja: 2,5 kW (0,5-2,9) kW Učinak grijanja: 3,15 kW (0,7-3,5) kW Za prostor: do 25 m2 Energetska klasa: A++ Wi-Fi upravljanje: doplata Radni medij: R-32 Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter MSZ-HR35VF/MUZ-HR35VF srednji model iz palete uređaja Mitsubishi Electric koristi, ekološki rashladni medij R32 te zahvaljujući njemu i naprednoj inverterskoj tehnologiji spada u uređaje izvrsne energetske učinkovitosti razreda SEER A++ i SCOP A+. Odlikuje se jednostavnošću korištenja, kompaktnim dimenzijama i funkcijama nužnim za visoku razinu komfora. Snagom od 2,5 kW osigurava hlađenje i grijanje u prostorima do 25 m², a naprednim filtracijskim sustavom izvrsnu kvalitetu zraka. Zahvaljujući dodatnom filteru sa ionima srebra drastično je smanjena količina peludi, bakterija i drugih alergena. Porast energetske učinkovitosti Dodatna pogodnost su automatske horizontalne lamele koje osiguravaju ravnomjernu raspodjelu protoka zraka po prostoriji i Econo Cool funkcija koja prilagođava količinu zraka usmjerenu prema tijelu na temelju temperature izlaznog zraka. Zahvaljujući tome, postavljena temperatura može se povisiti za čak 2 °C bez gubitka udobnosti. Na taj način se postiže porast energetske učinkovitosti za 20%. Lako upravljanje omogućeno je infracrvenim daljinskim upravljačem i dodatnim opcionalnim rješenjima koja se prodaju zasebno: - žičano upravljačko sučelje sa proširenim mogućnostima kontrole Jednostavno korištenje Za jednostavno korištenje tu su funkcije: Automatsko ponovno pokretanje, Timer, Samodijagnostika, Automatsko podešavanje brzine ventilatora i naravno tihi rad samog klima uređaja. Klima uređaj Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter 2.5 kW sastoji se od unutarnje i vanjske jedinice i infracrvenog daljinskog upravljača.
Specifikacija proizvoda
Naziv proizvodaMITSUBISHI Klima uređaj Electric Standard Eco Inverter MSZ-HR25VF/MUZ-HR25VF, 2,5 kW