MITSUBISHI Klima uređaj Electric MXZ-2HA40VF, 4,0 kW, vanjska jedinica
Klima (MULTI SPLIT) Mitsubishi Electric 4,2 kW - spajanje do 2 unutarn... Pročitaj više
Statistika
Prikaz kretanja cijene kroz zadani vremenski period
Informacije o proizvodu
Klima (MULTI SPLIT) Mitsubishi Electric 4,2 kW - spajanje do 2 unutarnje jediniceMXZ-2HA40VF-E2 Učinak hlađenja: 4.0 kW (1,1-4,4) kW Učinak grijanja: 4.3 kW (1,0-4,8)