MITSUBISHI Klima uređaj Electric Standard Eco Inverter MSZ-HR35VFK/MUZ-HR35VF, 3,4 kW, Wi-Fi
Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter 3.4 kW WIFI MSZ-HR35VFK/MUZ-... Pročitaj više
Usporedi cijene u trgovinama (9)
eHome
Mitsubishi klima uređaj MSZ-HR 3,5 kW - MSZ-HR35VFK/MUZ-HR35VF - WiFi
Na zalihi
Vidi ponudu
Zadnja promjena cijene 11. 05. 2026. u 15:05
Detalji trgovine
europrodaja
Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter - MSZ-HR35VF/MUZ-HR35VF - 3,4 kW klima uređaj
Na zalihi
Vidi ponudu
Zadnja promjena cijene danas u 01:10
Detalji trgovine
europrodaja
Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter - MSZ-HR35VFK/MUZ-HR35VF - 3,4 kW WIFI klima uređaj
eKupi
Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter klima uređaj MSZ-HR35VFK/MUZ-HR35VF + WIFI
eKupi
Mitsubishi Electric klima uređaj Standard Eco Inverter MSZ-HR35VF/MUZ-HR35VF
Zadnja promjena cijene 06. 05. 2026. u 15:15
Mirakul
Mitsubishi Standard Eco Inverter 3.4/3.6 kW, MSZ-HR35VFK/MUZ-HR35VF
StinMark
Klima Mitsubishi Electric MSZ-HR35VFK/MUZ-HR35VF 3,4kW/3,6kW
KLIMA KONCEPT
MITSUBISHI KLIMA UREĐAJ MSZ-HR35VFK/MUZ-HR35VF - 3,4 kW, MSZ-HR, za prostor do 35m2, A++ energetska klasa, R-32
Mitella
MITSUBISHI STANDARD ECO INVERTER HR35VFK/HR35VF
Nema na zalihi
Statistika
Prikaz kretanja cijene kroz zadani vremenski period
Informacije o proizvodu
Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter 3.4 kW WIFI MSZ-HR35VFK/MUZ-HR35VF, klima uređaj Unutarnja i vanjska zidna jedinica Učinak hlađenja: 3,4 kW (0,9-3,4) kW Učinak grijanja: 3,6 kW (0,9-3,7) kW Za prostor: do 35 m2 Energetska klasa: A++ Wi-Fi upravljanje: ugrađeno Radni medij: R-32 Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter MSZ-HR35VF/MUZ-HR35VF srednji model iz palete uređaja Mitsubishi Electric koristi, ekološki rashladni medij R32 te zahvaljujući njemu i naprednoj inverterskoj tehnologiji spada u uređaje izvrsne energetske učinkovitosti razreda SEER A++ i SCOP A+. Odlikuje se jednostavnošću korištenja, kompaktnim dimenzijama i funkcijama nužnim za visoku razinu komfora. Snagom od 3,5 kW osigurava hlađenje i grijanje u prostorima do 35 m², a naprednim filtracijskim sustavom izvrsnu kvalitetu zraka. Zahvaljujući dodatnom filteru sa ionima srebra drastično je smanjena količina peludi, bakterija i drugih alergena. Porast energetske učinkovitosti Dodatna pogodnost su automatske horizontalne lamele koje osiguravaju ravnomjernu raspodjelu protoka zraka po prostoriji i Econo Cool funkcija koja prilagođava količinu zraka usmjerenu prema tijelu na temelju temperature izlaznog zraka. Zahvaljujući tome, postavljena temperatura može se povisiti za čak 2 °C bez gubitka udobnosti. Na taj način se postiže porast energetske učinkovitosti za 20%. Lako upravljanje omogućeno je infracrvenim daljinskim upravljačem i dodatnim opcionalnim rješenjima koja se prodaju zasebno: - žičano upravljačko sučelje sa proširenim mogućnostima kontrole Jednostavno korištenje Za jednostavno korištenje tu su funkcije: Automatsko ponovno pokretanje, Timer, Samodijagnostika, Automatsko podešavanje brzine ventilatora i naravno tihi rad samog klima uređaja. Klima uređaj Mitsubishi Electric Standard Eco Inverter 3,4 kW sastoji se od unutarnje i vanjske jedinice i infracrvenog daljinskog upravljača, i ugrađenog WIFI sučelja.
Specifikacija proizvoda
Naziv proizvodaMITSUBISHI Klima uređaj Electric Standard Eco Inverter MSZ-HR35VFK/MUZ-HR35VF, 3,4 kW, Wi-Fi