BLACK&DECKER Kružna pila CS1200-QS 1200W, 165 mm
Ručna kružna pila BLACK&DECKER CS1200-QS nudi vrhunske performanse s motorom snage 1200 W, što omogućava dubinu rezanja od 55 mm. Pila je idealna ... Pročitaj više
Statistika
Prikaz kretanja cijene kroz zadani vremenski period
Informacije o proizvodu
Ručna kružna pila BLACK&DECKER CS1200-QS nudi vrhunske performanse s motorom snage 1200 W, što omogućava dubinu rezanja od 55 mm. Pila je idealna za precizno i brzo piljenje, uključujući poprečne i kutne rezove.
Pila doseže brzinu od 5500 okretaja u minuti (RPM), a promjer diska iznosi 165 mm s promjerom otvora za disk od 20 mm. Kapacitet rezanja iznosi 55 mm pri kutu od 90°, dok pri kutu od 45° dubina reza iznosi 37 mm. BLACK&DECKER CS1200-QS je pouzdana i efikasna alatna oprema koja zadovoljava potrebe različitih korisnika.
Specifikacija proizvoda
Naziv proizvodaBLACK&DECKER Kružna pila CS1200-QS 1200W, 165 mm